Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Az üzenetek alkalmazás...

"Az üzenetek alkalmazás váratlanul leállt. " Nem kapom meg az smseket, nem tudom megnézni őket, nem tudok küldeni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A telefonom egy Sony LT26i, 4.1.2 androiddal.

A probléma a kérdésben, már egy hónapja ez van, próbáltam visszaállítani a gyári beállításokat, de semmi. Magyarul, érthetően(mert kicsit sem értek ehhez) tudna valaki segíteni, hogy mit kell tennem ebben az esetben?

Előre is nagyon szépen köszönök minden segítséget!



2015. aug. 12. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem igazi megoldás, de a gyári helyett próbálj ki egy másik sms kezelő alkalmazást
2015. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam, az meg úgy befagyasztotta a telefonomat, hogy meg kellett várnom, míg lemerül, csak aztán tudtam bármit csinálni vele.
2015. aug. 12. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!