Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apukámnak szeretnék venni...

Az apukámnak szeretnék venni telefont (nem okosat) az alábbi feltételekkel, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Milyen telefont szeretnék venni neki:

-viszonylag jó fényképet csinál (melyet utána USB-vel fel lehet tenni gépre és ott is klafa)

-NEM érintőképernyős

-strapabíró (eséseket bírja stb; apukám építkezésen dolgozik)


Csak telefonálásra + fényképezésre (mondjuk amit dolgozik lefotózza, hogy megmutathassa nekünk) használná.


Internet, érintőképernyő stb. nem kell rá.


Körülbelül 20e forintot szánnék rá (sajnos le vagyok égve, de már 5 éve 3000 forintos telefonnal jár, alig működik + nincs kamerája, pedig nagyon szereti megmutatni a családnak, hogy mit dolgozik).



2015. aug. 12. 14:10
 1/9 Duenna ***** válasza:
Hát ha bemégy egy telefonüzletbe, és elmondod az igényeket, akkor mutatni fognak neked egy pár telefont, és te kiválasztod azt, amelyik meg fog felelni neked, mármint apukádnak.
2015. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a telefont apukádnak találták ki :D

2015. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi számít jó képnek? Mert 20ezerért egyik telefonban sincs olyan jó kamera.
2015. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.

Ez jó!!!! :D :D :D


3.

Hát, olyan 2-3 megapixelesre gondoltam, nem kell semmi autófókusz bele, sem 1080-as felbontás.

2015. aug. 12. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen telefont is veszel, apukád biztos nagyon fog örülni neki!

És elsősorban nem a telefon miatt, hanem azért, mert ilyen jóravaló gyereke van!


Nézd meg a Nokia telefonokat, azokból nagyon sokféle gombos van és nagyon tartósak, és a kamerájuk is jó!

2015. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.

Köszönöm szépen, ez jól esik!! Remélem, hogy igazad van.


Én is nokiára gondoltam, jókat hallok róla mostanság.

Még egyszer köszi!

2015. aug. 12. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az 515-ös Nokiát, az már eléggé minőségi telefon, bár lehet, hogy az kicsit több, mint 20e.
2015. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább használtat javasolnék ilyen igényekre. Például ott a Sony Ericsson K800i. Az enyém még azt is túlélte, mikor ráomlott a löszfal. És szépet lehet vele fotózni.
2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!