Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! LÉGYSZI! Ha ráteszem...

SÜRGŐS! LÉGYSZI! Ha ráteszem a gyári ROM-ot, elveszik a garancia? És ha ígysem jó, le tudom valahogy törölni?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, valami beakadt a telefonomban, s nem tudok a gmail-be és a googleplaybe belépni. Már csináltam hard reset-et is meg minden mást is, de még mindig nem jó. Megpróbálom Odinnal rátenni a gyári ROM-ot újra. Akkor a garancia elveszik? A Knox még mindig 0x0 csak a system status lett valamiért custum. Ha ráteszem újra, akk az visszaváltozik offical-re? És be fogok tudni VÉGRE lépni a gmailbe? És a garncia megmarad vagy elveszik? Samfirmware-ről töltöm le a ROM-ot.

(bocs a sok kérdédért csak nagyon félek)



2015. aug. 12. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A garancia alapesetben a készülékre vonatkozik és nem a szoftverre így azt mondanám csináld bátran, de ez azért nagyban függ gyártótól típustól is. Viszont ha még van érvényes garanciád akkor miért nem viszed inkább vissza hogy csinálják meg, megspórolnád vele az idegeskedést hogy esetleg valami rosszul sikerül
2015. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegul sikerult, olyan mint regen, s semmi nem latszik, a knox is 0x0 maradt es a system status is altvaltott offical-re :)
2015. aug. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!