Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire szól egy telefon garancia?

Mire szól egy telefon garancia?

Figyelt kérdés

A telefonomat elejtettem és eltört benne a panel tehát nem ad képet

A kérdésem hogy ezt is megjavitják vagy ilyennel nem foglalkoznak??


2015. aug. 13. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Megjavítják, csak nem ingyen. Ez általad okozott kár, ezzel nem igényelheted a garanciális javítást.
2015. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A garancia KIZÁRÓLAG a gyártás során keletkezett hibára vonatkozik, semmi másra. A törés pedig teljes garanciavesztéssel járt.

Tehát, ha a gyárban már eltört, úgy vetted meg, s csak otthon derül ki, akkor sincs garancia.

2015. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de még a bekapcsolo gombja se jó mert nem erzekel

ezert ha lezarom akkor nem tudom visszakapcsolni csak 10. probalkozásra

2015. aug. 14. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

És ezt most miért írtad? Leejtetted, eltört. Innentől semmiféle garanciára nem számíthatsz, bármi legyen is az. A kapcsoló hibája nyilván összefüggésben van a sérüléssel.

Nem fognak vele foglalkozni. Benne van minden garanciajegyben, hogy a nem rendeltetésszerű használatból származó hibákért nem felelnek, s a garancia megszűnésével jár.

2015. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is leejtettem a Lumia 520-amat.

12.000 Ft volt a gyári érintőképernyő (szerencsére a kijelzőnek nem lett baja).

Majd 2 hónap múlva szoftveresen tönkrement, azt javították garanciálisan a Vodánál. Igaz, csak egy szoftverfrissítéssel, tehát nem sok dolguk volt vele.


Kérdezz körbe, melyik szervíz mennyiért csinálná. Ez mindenképpen önköltséges lesz neked.

2015. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!