Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy csomó telefonon van olyan...

Egy csomó telefonon van olyan alkalmazás, amivel lehet diszitgetni az alkalmazas ikonjat. Nekem iphone4-em van, és nem tudom h kell?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segiteni? Van egy alkalmazas amit mar leteleoitettem, de nindig belep az internetbe, es ezt irja ki... Most mit csinaljak? ; or Tap button and select 'Add to Home Screen'

* If you delete the function or app which you want to activate,

the icon will not work anymore.

We will not be responsible for the app which you accidentally deleted,

so please be careful.



#iPhone 4 #ikondiszito alkalmazas
2015. aug. 13. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez Azért van mert egy linket csinál amit a készülék fel ismer mint app és megnyitja. Amikor a safariban vagy nyomd meg az alsó sávon a középső gombot majd azt hogy főképernyőhöz adás és mentés.
2015. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h ez csak jailbreakben fog működni. i4nél talán még ez megvalósítható, de fölötte meg nem érdemes jb-t csinálni. vannak nagyon jó hátterek, van durva 3D-s háttér, a mostani letölthető ilyen alkalmazások meg már inkább i5re vannak tervezve, de lehet h van még i4re is.

Onnan tudom, hogy nekem is volt i4 és én is próbáltam, utánaolvastam pár helyen és ezt tudtam meg amit leírtam: JB-n állítólag tökéletesen működik.

2015. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!