Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Microsoft Lumia telefonok jók?

A Microsoft Lumia telefonok jók?

Figyelt kérdés

vagy maradjon az ember inkább a samsungnál, LGnél?

A nokia lumiakról az terjedt h rosszak és programok sem voltak rá



2015. aug. 13. 15:17
1 2
 1/20 nagyzsolt1 válasza:
28%

Microsoft Lumia ugyan az mint a Nokia Lumia csak már nem a Nokia hanem a Microsoft gyártja!

De a Samsung 1000 szer jobb mint a Lumia,na meg az LG telefonok is jók!

2015. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Miért lennének rosszak?Szerintem sokkal jobbak sok telefonnál,nagyon jól van optimalizálva az op rendszere,még a legolcsóbb Lumia sem akad és lassul be pár hónap után.Azok az alkalmazások,amik nekem kellenek megvannak rajta,sok játék,sok hasznos Lumia app stb.Ha pedig kb. Novemberben kiadják Lumiára is a Win 10-et,akkor lehet már akármilyen alkalmazás is.Plusz nincs rá vírus.Ha kérdésed van csak írj.
2015. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Abszolút nem rosszak, csak sokakban még a Windows Phone 7 él... és 60-70 ezerig a Samsungok ipari hulladékok, LG-ből már lehet jót kapni.
2015. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 b95 ***** válasza:
16%

Szerintem a kategóriájukban inkább átlagosak, mint jók.


Pl. egy LG Leon 35k körül simán a Lumia 640 szintjét hozza, ami meg 55k körül mozog.


Bár az is tény, hogy a Leon egy kivételesen jó teló ár/érték arányban.


Samsungot én semmiképpen sem vennék, maximum csúcstelót. Azalatt kb. totál versenyképtelenek, legfeljebb akkor azok, ha sikerül kifognod egy nagyon kedvező szolgáltatói ajánlatot.


Szóval ha a Microsoft Lumiák árszintjében gondolkozol, akkor érdemes szétnézni, hogy milyen LG-k vannak azonos áron.


Egyébként a végső döntés meghozatala előtt mindenképpen érdemes tesztet olvasni a kiszemelt telókról, ugyanis rengeteg, az adatlapon nem szereplő infó meg lehet úgy tudni, amik segíthetnek a döntéshozatalban.

2015. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
siman hozza a szintjet? hahah :D
2015. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 b95 ***** válasza:
33%

#2:


Ez már ebben a formában így nem igaz.


Volt szerencsém a Lumia 530-hoz.

Rettenetes telefon.


Illetve egy ismerősömnek Lumia 520-a van, de ha nem lenne még hűségidő a telefonján, már rég a kukába dobta volna.


Szóval a WP 512 MB RAM-mal pontosan ugyanolyan szar, mint az Android, csak sokakban még a WP 7-es korszakból megmaradt "a WP jól optimalizált" duma él.


Ami egyébként akkor sem volt igaz, csak akkor a WP eleve nem rendelkezett alsó kategóriával, mivel akkor még komoly hardveres követelményeket támasztottak fel.


Az viszont tény, hogy a WP 7 nagyon jól bánik a memóriával, de ez nem az optimalizálás, hanem a memóriakezelés érdeme.

Ez amúgy azt jelentette, hogy apponként meg volt szabva, hogy max. mennyi RAM-ot foglalhat le egy app, vagyis képtelenség volt megtölteni a RAM-ot, ami lelassította volna a rendszert.


Na ezt a korlátozást szedték ki a 8.1-ben, ami nem volt egy túl bölcs dolog, mert így majdhogynem az Android szintjére süllyedtek le, csak annyi a különbség, hogy maga az OS valamivel kevesebb RAM-ot eszik.

2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 b95 ***** válasza:
5%

#5: Gondolom nagyon sok tapasztalattal rendelkezel ezzel kapcsolatban.

Ja, nem.

2015. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Én nekem lumia 520 van nem jött be ,inkább visszatérek az androidra .
2015. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 735 van egy iphone 5 mellett. Mondhatom,hogy mostanra egyező kategóriába esik. A win mint rendszer jól van megcsinálva, bár vannak benne hibák, melyek idővel kijönnek majd. Viszont olyan igénytelenül van rá megcsinálva rá egy csomó alkalmazás... Lehet jól optimalizált a renszer ha a fejlesztők figyelmen kívül haggyák a wines embereket. Megnézve pl a Csr racinget mind a két telefonon valami borzasztó. Nincs game center vagy valami hasonló fiók kezelő ahonnan a régi mentéseimet előhívhatnám. Csak azért nem váltam még meg a telefontól, mert van benne alapból záridő állítás 4sec ig, jó az akksi és szeretem az amoledet.
2015. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 b95 ***** válasza:

Van: Xbox Live


Az már más kérdés, hogy sok fejlesztő nem akar részt venni az Xbox Live programban, de maga a rendszer rendelkezik ilyennel is.

2015. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!