Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire olcsók az új...

Miért ennyire olcsók az új Microsoft telefonok és miért ennyire érdektelenek az emberek iránta?

Figyelt kérdés
Nekem van egy két SIMkártyás Microsoft Lumia 535 telefonom és telyesen elégedett vagyok vele. Nagyon jól működik, minden rendben van vele, sokkal jobban dolgozik mint az androidos telefonjaim, mégis nagyon olcsó főleg mostanában. Miért van ez, mi velük a gond? :o

2015. jún. 23. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire olcsók, mert a Windows Phone rendszernek nincs akkora hardverigénye mint pl. az androidnak, így az olcsóbb vassal is jól fut. A gond vele annyi, hogy kevés az alkalmazás az áruházban.
2015. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az androidosok általában a testreszabhatóságát is kritizálják, de hát kinek mi számít.
2015. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi gond nincs velük, csak nincsenek annyira agyonhypeolva mint a szarszungok vagy egyéb ismertebb romhalmaz telefonok, de am mostanában kezd már egyre népszerűbb lenni a WP, és ez pont ennek az 535-nek is köszönhető.
2015. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
2015. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem költenek eleget marketingre, nem népszerűek, pedig a Nokia régen még az okostelefonok előtt tudta uralni a piacot. Nem ismerik sokan, ezért nem mernek Lumiát venni, vagy megjárták a legkorábbi Symbianos telefonokkal. Vagy a kevés alkalmazás miatt. Mivel kicsi a piaci részesedésük, ezért gondolom nem akarnak/tudnak többet elkérni értük. És már a drága, "életérzés" koncepciót is megvalósította az Iphone, már ezzel sem lehet megetetni az embereket. Pedig jó kis telefonok, én is szeretem az enyémet, sokkal stabilabb mint a hasonló árú androidos társai. És tök hasznos, ha ugyanazt a rendszert használja az ember a telefonon és a számítógépen. Talán, ha jön a win 10, akkor lesz változás, de azt mondom, hogy alkalmazásfejlesztésre és marketingre kellene költeniük, figyelve arra, hogy megőrizzék a stabilitást.
2015. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!