Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-70 ezres kategóriában...

60-70 ezres kategóriában milyen telefont érdemes most venni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretszeretném lecserélni a telefonomat. Első sorban samsungot szeretnék. Ha van ebben a kategóriában, akkor karcmentes kijelzővel szeretném. Első sorban zenehallgatásra és fényképezésre használnám. Akinek van ilyen telója, megosztaná a tapasztalatait?

2015. aug. 13. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém nem samsung, de ilyen árkategória. Honor 4x. viszont az előző samsung volt. a rendszer kinézete sokkal jobb. és sokkal jobban is fut. a ki be lépés az alkalmazásokból egyből megtörténik. a kamerája is nagyon jó. akárcsak a videórögzítés. nincs vele gond.
2015. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez kínai? Nekem egy concorde smartphone 5700-am van és nagyon befürödtem vele. 2 éve vettem 72 ezerért, és amint lejárt rá az 1 év garancia, sorra jöttek elő a gondok. Többet ez után nem akarok "noname" márkát választani.
2015. aug. 14. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem noname csak talán nem annyira ismert. a Huawei leányvállalata és leginkább Európában tevékenykednek.
2015. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motorola Moto G 3rd gen, a legjobb valasztas ilyen arban jelenleg
2015. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy még: Huawei P7, LG G2, esetleg az ÚjMobilok-nál véve belefér az árba a Sony Xperia Z1 Compact is!
2015. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!