Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemese...

Melyik telefont lenne érdemesebb megvenni? iPhone 6 vagy Samsung Galaxy s6?

Figyelt kérdés
Melyik jobb?
2015. aug. 13. 22:36
 1/4 SylwerStone ***** válasza:
Relatív. Ezek közül nekem inkább az S6 (bár a Samsungot sem komálom), mivel nekem nem jön be az IOS. Nyilván stabil, nem akad stb, de nekem az a rendszer túl egyszerű. Szükségem van arra, hogy úgy szablyam testre a telefonom, ahogy akarom, ebben az android pedig nem ismer határokat
2015. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

A szoftvertől el kell tekintenünk, mert az egyéni ízlés kérdése. Ha a hardverre támaszkodunk, a Samsung kamerája jobb. Elől és hátul is. Ezen felül nekem nagyon tetszik a gyorstöltés (20-30 perc alatt rányom 50%-ot legalább), meg a vezeték nélküli töltés (ebay-ről rendeltem 2500 forintért vezeték nélküli töltőt).

Bár igaz, hogy ez már szoftverkérdés, de nekem tetszik, hogy bármilyen zenét beállíthatok csengőhangnak és bármilyen gépre rádugva bármit átmásolhatok, nem kell itunes.

Emellett az S6 fizikálisan is masszívabb.

Mindkettő nagyon jó telefon, nekem volt is mindkettő, de a Samsung nálam egyértelműen győzött.

2015. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a samsung.Most nem részletezem mert az előttem szólóknak igaza van.De figyelmedbe ajánlom az LG G4 okostelefont is.
2015. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

mindenben jobb az iphone 6 mint az s6

tapasztalatból mondom

felhasználói élmény szempontjából ég és föld


plusz:

az s6 edge még valahogy kinéz, de a sima s6 nagyon ratyi

2015. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!