Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony okostelefonom!...

*Glissade* kérdése:

Beázott a Sony okostelefonom! Nem kapcsol be! Elromlott vagy lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés
Ráfolyt a táskában a fürdőruáról a víz.
2015. aug. 13. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért sejted, hogy az, hogy megpróbáltad bekapcsolni a legrosszabb ötlet volt?

Nincs más hátra, szárítsd rizsben vagy 1-2 hetet, aztán ha nem kapcsol be akkor szerviz. De lehetőleg akku nélkül.

2015. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
degyökérvagy :D
2015. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam mi baja van, ezért próbáltam meg bekapcsolni.
2015. aug. 13. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Két dologtól függnek a továbbiak.


1. Pontosan milyen Xperia?

2. Garanciális még?

2015. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sony Ericssson ST25i

Már nem garanciás.


Nem sok víz folyt rá, a kicsavart fürdőruhám volt zacskóban benne és nem vettem észre, hogy lyukas a zacskó.

Egy kis víz ráfolyt az okostelefonra és egy nyomógombos telefonra is.

Az utóbbinak semmi baja nem lett, az okostelefon meg se kép se hang...

2015. aug. 14. 01:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Vicc a dologban, hogy szinte csak otthon használtam Sim kártya nélkül internetezésre. Alig vittem el bárhova is (csak wifizni), mert állandóan a "seggében" kellett lógnia a töltőnek...

Szinte selyem párnán volt tárolva mégis tönkre ment. :(

2015. aug. 14. 02:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Annak annyi, semmit nem tehetsz vele. Én annak idején egy Xperia Ray telefonnal jártam így, az asztalon volt és ráborult az ásványvíz kb 1 liter rá folyt. Bevittem a sonyhoz, mondtam hogy nem akar bekapcsolni (ugye azt nem mondtam hogy beázott), megcsinálták és 1 hétig működött. Na akkor vettem egy ideiglenes megoldást (Xperia Z) és jött utána a Z2, azt megvettem az elején. Na ez tényleg víz álló a gyerekek már boritottak rá olajat, tejet, vizet, kávémat, én energiaitalt és semmi baja, a tengert is sokszor megjárta. Mondtam is hogy ilyet kell venni legközelebb is.

Szóval a Te telefonoddal semmit sem tudnak, aznap el kellett volna vinni olyan helyre, ahol meg tudják csinálni. De már az is baj, hogy bekapcsoltad, így viszont vége.

2015. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem vízálló típus, és nem garanciális, így ezt maximum saját tőkéből tudod javítani. Még annyit tehetsz, hogy szétszeded apró darabokra, és belerakod egy tál rizsbe valami hűvös helyre úgy 2-3 napra. De ha akkor sem lesz jó, akkor a telefon alaplapja cserés.
2015. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs hozzá csavarhúzom, nem tudom jobban szétszedni.

Este 11-kor vettem észre, hogy ázik a telefon, tehát már több órája a táskában volt.

2015. aug. 14. 13:14
 10/10 A kérdező kommentje:
A táskának picit vizes lett az alja, de egy csepp víz nem folyt ki belőle, ezért nem vettem észre.
2015. aug. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!