Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám az okos telefonr...

Hogyan tudnám az okos telefonról a képeimet lementeni ha elromlott az aksi és nem lehet bekapcsolni a telefont? És persze nincs másik aksim?

Figyelt kérdés

#telefon #kép #mentés #képek a telefonból
2015. aug. 14. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha töltőre teszed, nem kapcsol be? Néhány telefonnál ez sikerül.
2015. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már ha a belső memóriában vannak a képek, mert ha kártyán, akkor azt ki lehet venni. Amúgy töltő vagy másik akku.
2015. aug. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A töltőkábeled elvileg USB kábelként is funkcionál. A számítógépről is kapnia kell annyi töltést, hogy még rossz akksi mellett is be tudd kapcsolni.
2015. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gépem nem ismeri fel sajnos a telefont.. A másik pedig,hogy lehet ,h nem is az aksi rossz,mert most sikerült tölteni kicsit szóval azon vagyok épp,h gyors megpróbálom átmásolni a kb 2000 képet a külső memóriára. Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 14. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is gyanús volt, hogy nem feltétlenül az akksi rossz. Ha az kinyiffan, attól még töltőről mennie kellene.

nemrégiben nekem is minden baromságot csinált a telefon, de szoftver frissítés megoldotta.

A sz.gépnek fel kellene ismernie amikor csatlakoztatod. Alap esetben úgy kéne látnod mint egy pendrive-ot, de szokott rajta lenni szoftver is, amit a telefon csatlakoztatáskor megkérdez, hogy telepíted-e. szerintem tanulmányozd át a kiskönyvet.

2015. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy a telefonon,hogy tudok szoftvert frissíteni? Hátha javítana a telómon.
2015. aug. 14. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:
samsung GT18190 telefonról van szó.
2015. aug. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!