Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Miért nem fogad el...

Segítség! Miért nem fogad el egyetlen fülhallgatót sem? Sony Xperia M

Figyelt kérdés
Tegnap még tudtam zenét hallgatni, viszont ma már nem, egyetlen fülhallgatót sem fogad el, hangfalat ha rákötöm azt sem, nem tudom hogy mi baja lehet, ezt írja ki : A headset nem támogatott. Akár milyen fülhallgatót vagy hangfalat kötök rá nem fogad el egyet sem, lehet ezen valahogy segíteni? Van rá valami megoldás?

2015. aug. 14. 11:58
 1/9 Mukami Enikő válasza:
Van, nekem is minden telefonomnak ez volt a baja, vagy lassan teszed be a headsetet, vagy ha van Smar Connect-ed, ott beállíthatod.
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mukami Enikő válasza:
*Smart Connect
2015. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek hozzá, hogyan kell ott beállítani?
2015. aug. 18. 11:57
 4/9 Mukami Enikő válasza:
Elvileg a Sony-kra telepítve van, keress a menüben egy fehér telefont amin egy kék szalag van, a neve pedig Smart Connect. Csak be kell kapcsolnod, ha nem megy, mint mondtam, csak nagyon lassan nyomd be a jack dugót. :)
2015. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindent bekapcsoltam és semmi, nem működik :(
2015. aug. 19. 12:50
 6/9 Mukami Enikő válasza:
Huh, hát akkor nem tudom, lehet csatlakozási hiba, vagy a headset-bet tört meg valami. :/
2015. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom hogy mi ez, 3hangfalat megpróbáltam,meg 8 fajta fülhallgatót, akkor mind be lenne törve?
2015. aug. 22. 16:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Segítene valaki, még mindíg nem jó.....
2015. szept. 12. 16:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Segítsetek már, egyszerűen nem működik ez a sz*r, akár mit is csinálok vele.
2015. szept. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!