Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Holnap megyek telefon...

S. O. S! Holnap megyek telefont venni, de nem tudom, hogy mit is veszek pontosan?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nézegetem a telefonokat(tél). Holnap megyek megvenni. A nagy kérdés viszont,hogy melyiket???

A határ 70ezer,lehetne több is,de többet sajnálok érte.

Eddig számításban van a Lumia 735,LG G2 Mini.

Ha esetleg tudnátok még ajánlani szolgáltatótól 70ig telefont,azt megköszönném. Kb. a legbutább is tudja azt,amire nekem kéne,az egyetlen dolog,ami fontos,hogy azért a mostani 5 éves telefonomnál jobb képet csináljon. :)Talán ami számít,hogy a kulturált használók között is a visszafogottabbak közé tartozom. Nem telefonnal élek. Telefonálok rajta napi 20 percet kb,és netezek úgyszint kb. 20 percet. Ezen kívül fényképezek,esetleg zenét hallgatok. Nagyon ritkán unaloműzőként játszom,de olyan játékokkal amit tényleg a nyomógombos telefon is elvisz. :D A telefonnal kb. 2-3 évre terveznék. :)


Erről a kettő telefonról vélemény??

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


...És ha ez segít valamit,lány vagyok,aki abszolút hülye a telefonok adataihoz :)


2015. aug. 14. 17:40
 1/10 jancski ***** válasza:
0%
Egyiket se inkább galaxy ace 4-et
2015. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem G2 minim van es meg vagyok vele elegedve jo kepeket csinal es minden masra is jo amit te felsoroltal +meg az aksiaja is kibir ennyi hasznalattal 2 napot siman
2015. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. Vagyok nehogy ace 4et vegyel az egy kupac szar
2015. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az olyan kérdéseket, ahol a kérdező is csak homályosan tudja mit akar.


Megteszed T. kérdező, hogy elkezded nyomkodni az alábbi linken pontosan mit is szeretnél?

[link]


Találd ki mennyit szánsz rá, és mit vársz el tőle. Beállíthatsz mindent, kijelző méretet, felbontást, anyagminőséget, ami csak tetszik. Még a kamera felbontását is, ha épp ez a fontos.


Meg fogsz lepődni az árak láttán, és ha nem azt a következtetést vonod le a végén, hogy a magyar szolgáltatók alapból hülyének néznek, valamit elrontottál az iskolában.

A posta többnyire ingyenes, és az ott látható árakra max 27% áfa jön, ha megfogják a határon.

Mi tart vissza, hogy a neten rendelj valami értelmeset?????

2015. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jancski ***** válasza:
Snapi 410-es ace 4-re gondoltam,és a leírtak alapján amire neki kell arra bőven megfelelő.
2015. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már 70 ezret kiadsz érte, ne pazarold Mini-re, ennyiért sima G2-t is kapsz, ráadásul nagyon szuper képeket csinál! Esetleg még Sony Xperia Z1 Compact, Huawei Ascend P7 vagy P8 Lite. Ezek között nézelődj szerintem! Ha nem értesz hozzájuk, akkor tetszés szerint, vagy hogy méret alapján melyik kényelmes!

Mellékesen inkább a kártyafüggetlen árakhoz értek, azok alapján ajánlottam őket, sokkal egyszerűbben megkapod, szolgáltatótól elég csak a sim-kártya, ahhoz is ugyanazok a tarifacsomagok közül választhatsz, persze csak ha nincs sim-kártyád, vagy új tarifát akarsz! De ha éppen részletfizetés miatt kell szolgáltatótól, akkor itt tőlem passz!

2015. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod pontosan mit akarsz , el se indulj. A legelső valamire való kereskedő azt ad el neked amit akar. Magyarul , hülyét csinál belőled. De te észre se veszed.
2015. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lumia 735 lett,igaz,csak 2 órája az enyém,de nagyon örülök,hogy ezt hoztam :D
2015. aug. 15. 13:48
 9/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. aug. 15. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is nagyon jó választás, nem fogod megbánni, használd egészséggel! :)
2015. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!