Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5s-nél milyen az...

Az iphone 5s-nél milyen az offline navigáció? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én igen. iGO SzülinApp-ot használok.
2015. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nokia here drive. Tökéletes!
2015. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is jelenleg lumia 520-am van és nagyon jó rajta az offline navigáció.(here drive) De most nagyon gondolkodom egy iphone-n, viszont fontos lenne hogy internet nélkül is használható jó navigációm is legyen, és nem tudom az iphone-k hogy állnak ezen a fronton?
2015. aug. 16. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem iphone 5-öm van egy lumia 735 mellett. 1 dolgot szeretek csak az iphoneba, a szoftveres környezetet. Jelentsen ez alkalmazásokat illetve magát az ios-t. Viszont ha most vennék telefont nem választanék az Apple portfóliójából egyszerűen az ára miatt és ugyan ez igaz a számítógépek terén. Csak akkor érnének Ennyit , ha hibátlanok lennének de sajnos nem azok. Inkább választanék lumiát még úgy is hogy tudatában vagyok mind a kettő renszer hibáival-hiányosságaival. Amit a legjobban utálok mai napig az iphoneokban az akkumulátor . Csak egy dolgot tudok elképzelni,higy miért raktak bele generációk óta ekkorákat, mégpedig a powerbank biznisz miatt.
2015. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok. 2 évig használtam lumia 520-at, kb 2 hónapja pedig egy iPhone 5c-t, de megmaradt az 520 is mellette. Nokia here ugyanúgy működik offline, semmi para, itt is le kell tölteni az adott ország térképét és kész, mehet a móka. Amúgy a WP is bejött, igazából 830-at akartam venni a t-nél, amikor lejárt az előfizetés az 520-ra, de akkor a 830 kb 80e volt, az 5c-t meg leakciózták 50e-re, így mondom itt az idő kipróbálni. Így lett iPhone, de mondom maradt a lumia is.
2015. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, akku. Az 5c nálam másfél nap. Az 520 estig nem húzza.
2015. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!