Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon szolgáltatás kijátszása?

Telefon szolgáltatás kijátszása?

Figyelt kérdés
Nos , hallottam olyat hogy az ipadról nem lehet telefonálni de az iphonet rá lehet kapcsoni és így az ipadról is lehet fogadni a hívásokat , valamint beszélgetést folytatni. Ugyanez van androidnál is az okosórák terén , a telefon kapja hívást te pedig a karórával felveszed és azon keresztül beszélsz . Ezek után arra gondoltam hogy mi van ha egy telefonba pl: lg g2 vagy galaxy s5 be veszel egy korlátlan kártyát és egy másik készülékkel amibe nincs kártya pl egy ace 3 al fogadod a hívásokat ez lehetséges ? Egyszerűsítve van egy kártyás telód és a nem kártyás telóval a kártyáson keresztül beszélsz . Az olvasottak alapján ez lehetséges ha egy wifi hálózaton belül van a két telefon vagy esetleg egy blootuth kapcsolatban ... De mivan ha a táv túl nagy a két készülék között ?? Akkor marad az adatforgalmon keresztüli kapcsolat , ami téynes való magyar országon elég lassú . Ezt a hívásfogadást el lehet érni adatforgalmon keresztül ? mert ha igen akkor , arra gondoltam hogy lenne egy közponit telefon amit hívnak (ebben egy korlátlan beszélgetési időt tartalmazó kártya lenne , és fordítva is működne , vagyis én a kártya nélküli telefonnal jelet küldenék a kártyás közponit telónak ami kiküldi a hívást egy adott "x" számnak , és én ezze laz "x" számmal tudék beszélni ... ELÉG nehézkesen írtam le :D de remélem valaki fel fogja a kérdést és meg tudja válaszolni . A válaszokat előre is köszönöm üdv :) A nyelvtanért előre is elnézést ... :)

2015. aug. 14. 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!