Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre feltelepüljön már egy cyanongen rom a telefonomra? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Már 10 órája szenvedek a telefonommal...

Xperia T

Kingo Root-al rootoltam, majd kb. 4 fajta módon próbáltam kiblokkolni a bootloader-t, végül a sony oldalán talált módszerrel "elvileg" sikerült is, gyakorlatilag még mindig nem tudom megnyitni...


SKD-t feltettem, fastboot-ot bekapcsolatm, parancssoron keresztül ki is írta,h sikeres volt a bootloader kiblokkolása, azonban akármit, akárhogyan nyomkodok a telefon hangerő,ill bekapcsoló gombokon, semmi sem történik.

Root chekkerel megnéztem, a ROOT jó. ROM managert is feltettem a telefonra, de ha azon keresztül teszem be a custom rom telepítést, csak újra indul a telefon, ill a bootloader bekapcsolására sem volt alkalmas.

Safe mode,fastboot mode bejönnek,bootloader nem... lehet hogy rosszul nyomkodom a telefont nem tudom... már kikészültem xD


Könyörgöm segítsen valaki!!!



2015. aug. 15. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Rooting Status-

Bootloader unlocked: Yes


Szóval akkor tényleg sikerült kiblokkolni, de akkor miért nem működik?!

2015. aug. 15. 12:21
 2/4 A kérdező kommentje:
El jutottam odáig, hogy mostmár csak a sony logo jön ki és nem kapcsol be a telefon, ilyenkor mit lehet csinálni. Próbáltam a Hangerő fel + bekapcs gombokat,annyit értem el vele,h úgy ki-be tudom kapcsolni,de semmi másra nem reagál. Esetleg fastboot módra tudom állítani.
2015. aug. 15. 15:56
 3/4 anonim válasza:
Elobb rakj fel egy custom recovery-t anelkul nem is fogod tudni felrakni :-D
2015. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fastboot az flashelesre hasznaljak.

Erre jo csak! sony flashtoolal betallozod az img es akkor ugye te fastboot-ban vagy akkor o elkezdi pakolni! Sony nal ez hasznos!

A recovery az custom kernelekre es custom romra jo! Mivel nyitott igy fel kell hogy menjen!

Biztos hogy yes? Nincs ott az ALLOWED? A bootloader nyitas utan.Mert ha nincs akkor nyitott! :-)

Ha meg felrakod es IRJAK HOGY VEDD KI A BOOT.img-et es rakd bele a te telefonod BOOT.img-et akkor csereld ki a zipp-bol mert akkor nem is fog mukodni! De nem annyira fontos

2015. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!