Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Like 3 díjcsomag az nemcsak...

A Like 3 díjcsomag az nemcsak felsőoktatásban tanulóknak van? (t-mobile)

Figyelt kérdés
Mármint nekem ezt ajánlotta az ügyfélszolgálatos a t-mobile üzletben, de mondtam neki, hogy még csak most fogok egyetemre menni, és csak ideiglenes diákom van, az is az előző sulimtól. Nem mondott, csak annyit, hogy vigyem be azt az igazolást. De most ezt nem értem, nem is vagyok jogosult rá, akkor miért nem szólt, vagy most akkor mi van? Már alá lett írva a papír is, én teljesen érthetően mondtam el mindent. :/
2015. aug. 15. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a T-Mobile honlapján, úgy emlékszem, az a feltétel, hogy diák légy és 18 feletti.
2015. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal"-> én csak ennyit találtam
2015. aug. 15. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

Ehetsz egy kekszet.

2015. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért értett félre az az ember? Még meg is kérdezte, hogy a volt gimim tényleg beszedte e a diákomat? Meg megkérdezte, hogy hova vettek fel.-_-
2015. aug. 15. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ők maguk nem veszik komolyan a saját szabályaikat, neked nem kell paráznod.

Egyébként nálunk a két nagy gyereknek is ilyen csomagja van, egyszer megkérdeztem, hogy mi a teendő, ha végeznek. Annyit mondott az ügyintéző, hogy a kutya nem nézi ezt, ha egyszer már megvan a szerződés, amíg ők nem szólnak, addig nem kell vele foglalkozni.

2015. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, én végül is csak jól járok ezzel, mert így 60 000 helyett 38-ért elhozhattam.+ az előfizetés
2015. aug. 15. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már csak néhány hónapig vagyok diák, megkérdeztem, hogy ettől még tudom 2 évig használni a szolgáltatást? Azt mondták hogy igen, mert közben sosem ellenőrzik, csak a két év után. Szerintem nem veszik túl komolyan, bármilyen ideiglenes igazolást elfogadnak.
2015. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!