Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy egy okosteló...

Honnan tudom hogy egy okosteló procija hány magos? Pl: 1,3 GHz Quad-Core Ezt néztem Lenovo A536?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Quad=4
2015. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

single=1

dual=2

quadra=4

hexa=6

octa=8

2015. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A Quad szó nem mondott semmit?

Amúgy meg, mit számít hány magos? Jobban alszol ha tudod?

Nem csak ettől függ a teljesítmény... az iPhone is 2 magos, mégis a felső kategóriában van.

2015. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan a magok száma semmit nem befolyásol sokkal inkább az optimalizálás soha ne magok vagy ram alapján válassz telefont hanem olvass róla teszteket és mondjuk egy iPhone 6 v egy lg G4 esetleg egy z3 nem véletlen kerül 200 + ezerbe mint egy olcsó 4-8 magos kínai telefon ha minőséget akarsz rá kell költeni ilyen az élet ;)
2015. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És amúgy azt sem árt megnézni hogy a magok milyen techonolgiával és milyen csíkszélességgel készültek és hány ghz is pörögnek mert mondjuk lehet hogy a lenovoba is 4 mag van meg a z3ba is csak éppen a Lenovo a töredékét nem tudja elérni a z3nak szóval érted a dolgokat remélem
2015. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Látom ott vagy telefonok terén :)

Mikor tanulják meg az emberek, hogy nem az számít hogy kínai vagy japán?Na mert a koreai samsung szarok jobbak?Kizárólag alapos utánanézés után lehet eldönteni hogy jó telefon vagy nem,hacsak nem akarsz vakon venni,és ebbe beletartozik a felhasználók véleménye,teljesítménytesztek és szakértők véleménye.

De csak hogy tudd 2015-ben a nevesebb kínai telefonok jelentik a minőség,csak hogy példamárkákat mondjak Oneplus,Xiaomi,Huawei,és a Xiaomi a teljesítményükhöz képest nagyon olcsón adja a telefonjait,és minőségit gyárt,azért is lett a világ 3. legnagyobb márka.

2015. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocsi de egy 36 ezres Lenovo nem hiszem hogy agyon fog alázni egy iPhone 6ot és amúgy énis hallottam a kínai telefonokról elismerem van egy két dögös darab amit meg is vennék de azok sem a 30 ezres kategóriába vannak azért ;)
2015. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mint láthatod nem azt írtam h az összes kínai meg japán telefon szar hanem azt h az olcsó kínai telefonok amik 4-8 maggal mennek és megtévesztik az embereket hogy biztos milyen jo ha 8 mag van benne és közbe 30 ezerbe kerülnek de nem is tudnak többet mint a hasonló alkategóriát társaik, de pl a huaweit tisztelem mert tényleg kimagasló teljesítményt ért el viszonylag hamar és tényleg csúcskategóriás készülékeket gyárt évről évre szóval bocsánat ha félreérthető voltam nem az össze kínai telefont támadtam hanem az ilyen gagyi rétegeket
2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Imádom amikor valaki a világ egyik legolcsóbb telefonját hasonlítja össze a világ egyik legdrágább telefonjával...


És tessék


[link]


30-40ezerbe fognak kerülni és nézd meg a teljesítménytesztüket


[link]


Melyik telefon ér el 54.000 pontot ebbe az árkategóriába?Persze nem minden az antutu,de akkor is jó támpontot ad a telefon tudása terén.

2015. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!