Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-t szeretnék venni,...

IPhone 5s-t szeretnék venni, rég akartam már, de barátnőm leakar beszélni, mert hogy rossz, ketté törik. Szóval kövessem az "álmomat", vagy maradjak az androidosnál?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Android, 100%
2015. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kettétörni biztos nem fog, az az Iphone 6+nak volt a bakija. Szerintem nézz utána, hogy melyik rendszer szimpatikusabb, azután válassz. Átlag felhasználónak teljesen megfelel az ios, én viszont android párti vagyok, mert szeretem teljesen kihasználni a telefont, mint egy PCt. Ha csak facebook, zenehallgatás, ilyen dolgokra kell, akkor Iphonet vegyél (már ha meg tudod engedni magadnak)
2015. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem IPhone, akkor milyen androidos telefon az ajánlott?
2015. aug. 15. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vedd meg az 5s-t. Ha ez az álomtelefonod, akkor miért vennél másat? A megbízhatóságával biztosan semmi gond nem lesz. Az Ios személyreszabhatósága korlátozott, de az alap igényeket kielégíti. Szerintem jól járnál vele.
2015. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ketté törik??? Mi ez a bullshit?

Barátnőd sem lehet épp egy műszaki zseni...

A 6+nál voltak meghajlós dolgok, annál is csak akkor ha az Isten barma a farzsebében tartotta, és úgy ült le...

5S-nél soha fel sem merült ilyen hiba.

2015. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Vedd meg az 5s-t és keress új barátnőt. A mostani egy agyatlan idióta.
2015. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha a büdös életben nem hallottam KETTÉTÖRŐ iPhone-ról, különösen nem az 5/5S esetében, ami konkrétan egy kecses kis tégla. A kijelzője meg a ház tud ELTÖRNI, ha fólia és/vagy tok nélkül leejted, de ettől még használható marad.

Szerintem a barátnőd a 6-ossal keveri, de az sem KETTÉtört, hanem némelyik meghajlott egy-egy 300 kilós zsíros seggű amerikai hamburgerzabáló disznó valaga alatt.

Ha meg valaki barbár módon bánik egy telefonnal, annál bármelyik tönkre mehet, nem kell iPhone-nak lenni.


Szóval: ha van rá pénzed, nyugodtan vegyél iPhone-t, nem fogod megbánni.

2015. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!