Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt egy ismerősöm, fel...

Eltűnt egy ismerősöm, fel lehetne valahogy törni a Gmail fiókját, hogy a helyadatokat meg lehessen nézni, hol volt legutóbb?

Figyelt kérdés
Már több, mint fél napja nincs meg, a telefonját elvileg kikapcsolta, de miután eltűnt még aktív volt Messengeren 1 órája mielőtt írtam neki (azóta sehogy sem lehet elérni), tehát valahol volt neten és talán akkor a Google Maps feljegyezte a helyzetét, ahol meg tudnám nézni, hogy hol lehet. Androidos telefonról lenne szó. Esetleg meg lehetne úgy nézni az akkori helyzetét, hogy nem lépek be az ő Gmail-ébe vagy valami más módszerrel, akár Facebookon át? Tudom, hogy ez eléggé hackeresnek és rosszindulatúnak hangzik, de biztosíthatlak titeket, hogy igazat mondok, maximális jóindulattal keresném meg a helyzetét.

#elvesztés #eltűnés #eltűnt személy #helyzet meghatározás
2015. aug. 16. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd felnőtt ember, ha fél napog nem akar veled beszélno, abban semmi extra nincs.

Ha meg ténylegesen eltűnt, holnap jelzed a rendőrségen

2015. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért, mert mondjuk egy napot nem gépezik, már egyből eltűnt.

A családja majd értesíti a rendőrséget, ha van valami. Neked viszont senki nem fog itt tippeket adni.

2015. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Közöd nincs hozzá.

Mondjuk azt sem értem, aki alapból nem kapcsol ki mindenféle helyzetjelentő cuccot.

Alap hogy engem az és akkor találhat meg, akit én akarok. Többieknek offline, és nincs földrajzi pozició.

2015. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, nem értitek a helyzetet. Engem nem érint a dolog, nem járunk vagy bármi, hogy annyira érdekeljen, csak a családjának próbálok segíteni és ez az ötlet jutott eszembe.
2015. aug. 16. 15:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy rendőrségen már voltak. Hozzáteszem, hogy nem én aggódom, hanem ők.
2015. aug. 16. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél nap után aggódni? Mennyi idős az ismerősöd?
2015. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a rendőrség dolga. plusz lehet igazat mondassz, de senki nem ismer téged. lehet, hogy hazudsz, és csak kémkedni akarsz az exed/jelenlegi párod után...vagy akármi lehet.
2015. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már előkerült, és tényleg nem akartam semmi rosszat. 1 óra múlva törlöm a kérdést.
2015. aug. 16. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
"1 óra múlva törlöm a kérdést." hogyan?
2015. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!