Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodaone smart prime-ről mi a...

Vodaone smart prime-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A bátyám valamennyire ért hozzá és azt mondta, h ez túl jó ahhoz, h vodafone legyen. Esetleg valakinek van tapasztalata, véleménye? Ránézésre milyen? [link]

2015. aug. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Jószándékkal írom a véleményemet, nem "leszólásból":


Nálunk 3 Vodafone gyártmányú telefon is volt a családban, és mind a három telefon tönkrement egy éven belül. Csak óvatosan! Nem azt mondom, hogy mindegyik selejtes, de elég gyakori a meghibásodás. Ilyen árban vannak még jó mobilok! :)

2015. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem okostelo de az enyémek több éve bírják.

Kérdezett készülékkel kacsintozok, ha jól láttam 10.000. ft körül van, és a régi feltöltös kártya is betehető.

Én megvenném, 1 év a gari, és ha kifexik ez idő alatt, csere...

2015. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sóspataki Sándor válasza:
100%
A telefon elég stabilan működik.Gyönyörű képet csinál.A hd-s kijelző szintén nagyon szép.Az 1 gb ramból kb 500-at hadználhatsz ez csak átlagosnak számít de így is bővenelég. Márkàs procit raktak bele olyat mint pl. A htc desire 816 ba (ami 95000)csak ez 4*1.2 azmeg 4*1.5. Szóval elég komoly a cucc,én wifivel online filmezek játszok gond nélkül. (ja amúgy amúgy az alcatel gyártja úgyh nem gagyi kínai)Bár mondhat bárki bármit már a smart4 is pokoli jó teló volt...míg össze nem tört am két és fél évig hibátlanul szolgált
2015. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megvettük és remekül működik, tökéletes! 😉
2015. szept. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!