Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kínai Smart Watch 5 okos...

Egy kínai Smart Watch 5 okos órához kell-e valami netes program?

Figyelt kérdés

Smartwatch 5 nevű okos órám van, amiben Android fut és van benne mobiltelefon, diktafon, zene és videólejátszó, fényképezőgép, lépésszámláló, meg még jó néhány dolog, de kérdésem, hogy hol lehet ehhez valami szoftvert találni?


Látom a neten, hogy belül sokfajta kínai csodának szinte ugyanaz az oprendszere, valami magyar nyelvű oldal, vagy fóruma van, tudtok ilyen???


Köszi a segítséget előre is!



2015. aug. 9. 15:26
 1/1 pikpakpukpik válasza:
Sziasztok,engem is ez érdekelne,mert csak részben működik a telefonnal összekötve, ...üzenetet egyenlőre fogadni és küldeni sem tudok telóról.Szerintem a telefonra kellene v.mi programot letölteni hozzá, de még nem találtam meg...
2015. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!