Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a telefon tokokkal?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég leejtettem a telefonomat, betört a képernyője, és be is ázott, elromlott, még gsm-ekbe se akarnak vele foglalkozni nagyon; emiatt most új telefont kellett vennem. Az előző telefonomon nem volt semmilyen tok, a gyárilag rárakott fóliát leszedtem 1 hónap után(gratulálok, szóval sok minden nem védte a telefonomat. Viszont az újra gondolkodtam hogy vegyek-e tokot. Semmi különös, ha jól láttam, nukleáris fegyverek ellen nem véd, csak egy sima műanyag tok.


Kérdés, hogy számít-e akármit, vagy fölöslegesen kidobott pénz?

Talán releváns, hogy 5.5 inches phabletről beszélünk, így talán a képernyő sérülésének esélye nagyobb.



2015. aug. 16. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, mi kell neked? S-Line tok!


A legjobb mobiltok, szilikon, a hátlapra kell illeszteni, viszont a hátlap mellett a telefon oldalát, és az ELŐLAPJÁT IS VÉDI, mivel a tok első részén kiemelkedő műanyag sáv van. Egy S-Line tokban ha kijelzővel lefelé vágod földhöz, akkor sem lesz baja a telefonnak, mert az a kemény műanyag sáv az, ami a földhöz ér, nem pedig a kijelző.


Onnan lehet megismerni, hogy egy "S" alakú motívum dísziti a tokot. 2000 Forintért bárhol elérhető. :)

2015. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Figyi biztos van telefonosoknál tokvásárlàs. Nekem mindig a hàtàra esett Telom vagy a képernyőre de semmi baja ja bőrtok van rajta azert nincs baja a hátánàl elől sincs és 3 -om éves mükszik kiraly.

Vigyàzz a telodra !!!! Személységedhez kiegészit és csokolgasdd is. Xd

2015. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fú tényleg nem néz ki rosszul ez az s-line!

Lehet hogy ilyet fogok venni, de azért még szétnézek a többi között is.


Lényeg, hogy nem pénzkidobás ezek szerint.


Utolsó: A nyári munkám fizetésének fele telefonra fog elmenni úgyhogy ezek után tényleg jobban fogom a telefont félteni mint magamat :'D

2015. aug. 16. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Először kicsit sajnáltam, hogy nem valami színes vagy mintás (a legtöbb, azért van olyan is), de amióta látom, hogy az előlapra ejtett telefonnak semmi baja nincs, rögtön beleszerettem. 2000 Forintért véd egy életen át. :)

2015. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!