Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni az alábbi...

Érdemes megvenni az alábbi mobil közül valamelyiket? Lumia 735: T-mobile 52. 000 HUF Lumia 640: Telenor: 48. 000 HUF vagy inkább várjam meg a Windows 10 mobilokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Lumia 735-m van és egyszerűen IMÁDOM.ilyen jó telefonom meg soha sem volt. Kamerája nagyszerű, kijelzője is, 128Gb a bővithetősége. Mérete pont jó . Nagyon gyors,nekem fél éve van meg de még egyszer sem laggolt, fagyott le, indult újra. És ez a telefon elsők között kapja meg a wp10 frissítést is. Szóval ezt a telefont nagyon tudom ajánlani. Nem bántam meg az androidról való áttérést.

Egyébként hány éves vagy?

2015. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a telók is ugyanúgy frissíthetőek Windows 10-re, és várhatóan középkategóriás nem érkezik a közeljövőben, úgyhogy én a helyedben nem várnék. Amúgy mindkettő nagyon korrekt telefon.
2015. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Melyiket ajánlanátok a kettő közül?
2015. aug. 17. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az én válaszomat tudod!😁

Természetesen a Lumia 735

Nem fogsz csalódni ha bennem bízol

2015. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hardveresen ugyanaz, szóval igazából mindegy. Mindkettőnek van erőssége a másikkal szemben (735: előlapi kamera, vezeték nélküli töltés, kicsit kisebb méret, 640: Glance Screen, jobb kamera, nagyobb akkumulátor és jobb üzemidő)
2015. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!