Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Állandó készülékre (a rendes...

Állandó készülékre (a rendes telefonomra) megéri feltenni az ios 9 publikus béta 3-as verzióját?

Figyelt kérdés
iPhone 6-om van és most gyorsan merül ezért gondoltam kipróbálnám,kérlek véleményeket írjatok,fontos lenne. Egyébként tetszik a 9. Ha baj lenne vele,visszaállítanám,akkor megmaradna a garancia?

2015. aug. 17. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Béta szoftvereket soha nem éri meg feltenni állandó készülékre, de ezt írják is, mivel ez egy fejlesztés alatt álló szoftver, és bármi megtörténhet. Például kisnyulak hullanak a lightning csatlakozóból. Vagy elkezd könnyezni. Vagy... androidos mobillá alakul (rémes, nem?).


De komolyra fordítva a szót: nem, nem szabad munkaeszközre béta cuccot tenni, csak saját felelősségre. A garanciát szerintem nem érinti, de el kell olvasni a telepítés előtt a szerződési feltételeket (én nem szoktam, garis készüléken még nem volt béta szoftver nálam).

2015. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszönöm. Elolvastam,mit kell tenni ha véletlenül rossz lenne a rendszer és elment tőle a kedvem,meg lehet nem néznék jó szemmel ha visszavinném és nem hivatalos 8.4 lenne rajta.
2015. aug. 17. 22:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak androidot ne :D
2015. aug. 17. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, igen. Főleg, ha azzal viszed vissza, hogy gyorsan merül, és béta szoftver van rajta. Azonnal kijelentik, hogy azért merül, mert béta szoftver van rajta, és biztos abban van még valami hiba, aztán mehetsz is haza.
2015. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!