Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MS. Lumia 535 azaz Windows...

MS. Lumia 535 azaz Windows 8.1 feltörés?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 1 WP alapú telefont, pontosabban a fenti példányt. Sok helyen olvastam, meg magam is meggyőződtem róla, hogy a WP 8.1 nagyon be van korlátolva, tehát nem lehet sok dolgot megcsinálni WP alatt, mint android alatt, tehát az alkalmazástelepítés nem áruházból ki van lőve, és erre szeretném megtalálni a megoldást, hogy internetöl letöltött .xap fájlokat hogy lehet minden korlátok nálkül telepíteni. A WP sdk-s módszerröl tudok de 2 alkalmazás külső forásból elég kevés, tehát ha lehetséges ilyen ehez a telefonhoz, mi kell hozzá, és mitöl függ (értem ez alatt, hogy csak független telefonnal müködik vagy ilyesmi) az ha ugrik a garancia, az nem számit. Minden andoidos telefonomat el kezdtem bütykölni az előtt, mi előtt le ját volna a garancia. A válaszokat előe is köszönöm.

2015. aug. 17. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
októberbe jön a win10 telefonra,a Microsoft azt mondta hogy szinte az összes androidos alkalmazást támogatni fogják a Lumiákat,szerintem várj egy kicsit mielőtt babrálnál vele.
2015. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!