Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik a telefonomat?

Kicserélik a telefonomat?

Figyelt kérdés
Nem rég (juniús elején) vettem egy használt telefont (SamsungGalaxy S5) és kiderült, hogy kattod, ezt úgy értem,hogy ha a telefont előre-hátra billentem akkor kattod a kamera résznél. Megnéztem egy Note3-man és azon is kattod, de nem annyira mint az enyémen hanem enyhébben. És ez annyira zavar, hogy csak most vettem és máris szarakodik...garancia van rá most augusztus vegere. Gondolkozom, hogy visszavigyem a T-home-hoz visszacserélik-e vagy nem?! A válaszokat előre is köszönöm.
2015. aug. 18. 06:20
 1/2 Szirty ***** válasza:
Mit jelent ez a szó: "kattod"?
2015. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom így elmagyarázni, de a kameránál mintha leszakadt volna belül valami és az mozog, amikor én mozgatom. És egyszer se ejtettem le a telóm.
2015. aug. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!