Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon van olyan applikáció...

Totya001 kérdése:

Androidon van olyan applikáció ami ki-be kapcsolja a mobil internetet?

Figyelt kérdés

Pár napja a mobilom (DUO simes Perstigio 5550) pár perc után eldobálja a mobilinternetet annak ellenére hogy teljes térerő van.

Hiába kapcsolom ki be a mobil adatkapcsolatot nem megy fel a netre. Majd újra indítom a készüléket és pár percig megint megy a mobilinternet.


2015. aug. 18. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A netnek attol nem biztos, hogy van terereje, vagy jelzi egy ideig meg, d3 nincs...
2015. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bastee ***** válasza:
Természetesen van ilyen applikáció, de már sok-sok éve fenti menüsorból vezérelhető a dolog. Azóta nincs funkciója ezeknek az appoknak. Maximum annyi, hogy nem kell lehúznod a képernyő tetején lévő menüsort, hanem instant gombod lenne rá. Azonban ez nem oldja meg a problémádat. A mobilnet dobálás modem probléma ami lehet a térerő, lehet op. rendszer, vagy hardveres hiba is. Érdemes más SIM kártyával is kipróbálni, illetve több helyen.
2015. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy nem kell kikapcsolni,eleg a netujrainditasa szerintem. Nalam legalabb is. Ne felj, 4g s helyen nincs ilyen gondom...
2015. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak simán eldobálja és ujraindításal vissza jön. Azt hittem valamelyik aplikáció szórakozi és attól van.

fél évig semmi gondondom nem volt vele pár napja szarakodik csak.


De köszönm a tippet megpróbálom a sIm kártya cseréjét a t-mobilnál

2015. aug. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!