Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy phablettel telefonál...

Ha egy phablettel telefonál valaki, szerintetek az nagyon hülyén néz ki, vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Itt olyan okos telefonokra gondolok, amiknek a képernyői 6"-osak, vagy 5,7, vagy van olyan tablet, ami igazából telefon, mert van benne sim kártya lehetőség meg előlapi hangszóró...szerintetek ez nagyon hülyén néz ki, ha valaki ilyennel telefonál?
2015. aug. 18. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam, visszasírtam a tabi mellé a régi butatelefonomat.
2015. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak volt valami batár nagy sztem simán 6" telója. Ha telefonált mindig azzal szívtuk a vérét hogy műholdról látni a telefont a fülén. :)

(Nem tízen éves korosztály)

2015. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8"-as van, viszonylag kis kezem tenyerében már nem tudom biztonságosan és kényelmesen a fülemhez tartani.

Amúgy mikrofon és hallgató tökéletesen úgy van elhelyezve benne, h. fülhöz tartva ideális.

Rögtön kötöttem rá bizztosítàst, mert nonstop telefonnak használat mellett nem tudtam volna vigyázni rá.


Két hét után nem használom többé teldfonnak.

2015. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!