Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus 2 vagy az új nexus?

OnePlus 2 vagy az új nexus?

Figyelt kérdés
Érdemes megvárni az új Huawei nexus-t, vagy nem lesz sokkal jobb mint OnePlus 2...

2015. aug. 18. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb nem lesz...de szerintem mire op2-re kapsz meghívót, ott leszel időben, hogy lassan lehet kapni a nexust. És igen, szerintem jobban megéri :)
2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OnePlus One tulajként inkább a Two-ra szavaznék.

Igazából engem kiráz a hideg a Huawei-től. Ha az LG csinálná akkor bejönne. Tudtommal mindketten csinálnak egyet és a Google eldönti.


Egyébként míg a 64GB-s Two 120e, addig a 16GB Nexus 6 170e. És biztos drágább lesz egy kicsivel az elején.


M

2015. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam hogy sokkal jobb nem lesz
2015. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 nem dönti el a google:)

Idén 2 nexus lesz, az egyiket az lg gyártja, ez elvileg a kisebb variáns lesz, a másikat a huawei ez pedig egy QHD-s phablet.

2015. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!