Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudná mondani...

Valaki megtudná mondani mennyi különbség van a Navon mizu f550 és a Samsung Galaxy s4-es között?

Figyelt kérdés
Szerintem nem sok talán amitt az s4 tud többet az csak extra lehet... nagyon nagy különbség nincs köztük tán az áruk amiben nahy a különbség!De ha rosszul tudom valaki legyen szíves fel világítani! :)
2015. aug. 18. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
áhh...szinte semmi különbség nincs...
2015. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Viräg Zsófi válasza:

1.A Samsung ismert,megbízható

2.Sokkal menőbb!! ;)igaz az ára kicsit húzósabb

3.A Samsungnak van első kamerája

4.Szolgáltatóknál nem lehet venni (én a vodafonet,telekomot,telenort néztem meg)

5.Mizu belső memória:8 GB s4 belső memória:16 GB (árukeresőn hasonlítottam őket össze)+nézd meg a többi jellemzőt is ;)

Tehát én a Samsung Galxy s4-et ajánlom

2015. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az f550 egy szar... Nincs fel éves és 2x volt szervizbe mert magatol kikapcsol es utana nem lehet bekapcsolni. Ez amit most hasznalok már a 3ik. Mindig ujat kaptam mert nem lehet javitani. Ezt egy honapja vettem at es kampec....
2015. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!