Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy LG G4?

IPhone 6 vagy LG G4?

Figyelt kérdés

Érvek/ellenérvek?

Meghallgatok mindent, de a két tábor szidását szeretném mellőzni, ez a két telefon között gondolkodom, ki mit ajánl és miért?

Jelenleg Androidos telóm van, egy ZTE Grand X IN, 3 éves már elégé készen van, szeretnék egy új telefont.

Csak még nemtudom melyiket!


iPhone tudom betonstabil, LG G4 ugyebár droidos, nemvolt még kezembe nemtudom milyen, fagy-e, nem fagy-e..

Igazából szeretnék egy olyan premium kategóriás telefont ami nem fagy ki, nem szaggat semmi.. működik ahogy kell.


Ezért szeretném tapasztaltabb emberek véleményét kérni.


Köszönöm.



2015. aug. 19. 10:44
 1/6 anonim válasza:
Az LG G4 nem fagy le, viszont anyának Iphoneja van, és neki mindig lefagy.Más szempontból is az LGt ajánlom remekül fényképez, többbet tud, és még a bőrtokja is nagyon jól néz ki.
2015. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok első részbe köszönöm véleményed, várom a többiekét :)
2015. aug. 19. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Természetesen LG
2015. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem iPhone 6om van, egyszer nem fagyott még le, október óta van meg, gyors, visz mindent, és pont, hogy a G4röl lehet hallani, hogy laggol😄
2015. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone se beton stabil, anno az S5-met simán lefagyaztottam. Én a G4-et ajánlom mert nagyon jó telefon.
2015. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan telefon nincsen ami beton stabil, mindegyik fagy, mert tökéletes rendszer nincs.
2015. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!