Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni még 2015-ben egy...

Rajmond555 kérdése:

Megéri venni még 2015-ben egy Iphone 4 et?

Figyelt kérdés
Édesapámnak szeretnék venni egy telefont természetesen csak fényképezésre és sms/telefonálásra kellene. Én nem vagyok Iphone rajongó, de mivel azt hallottam hogy egyszerűbb kezelni mint egy Androidos készüléket ezért érdekelne a véleményetek Köszönöm

2015. aug. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon az áron tudsz venni újabbat és jobbat is, amit egyszerű kezelni, nem Androidos, és sok évre jó lesz: Lumia 640.
2015. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút nem éri meg! A 4 és 4S is egyaránt elavult telefonok, mai szinten már gagyik, amiken ugyanúgy csak az almát kell megfizetni. Ennyi pénzért sok más telefon közül lehet válogatni, amik sokkal jobbak, és a kamerájuk is nagyon szuper képeket csinál! Az egyszerűbb kezelést pedig ne vedd tutira: húgom eddig nagyon jól elvolt a Sony Xperia M-jével, de éppen ma vett iPhone 4 vagy 4s-t (nem tudom, valamelyiket), és máris megbánta, sorra jönnek elő a különböző Apple-alkalmazások, azt se tudja, hogy mit csináljon, szinte a telefon állandóan meg akar csinálni mindent szükségtelenül!

Neki Xperia M van, barátjának most Galaxy S4 Mini, előtte Xperia SP és ZTE Grand X In régen, nekem pedig Huawei P7 - hidd el, nagyon könnyű használni az Androidot! A Windows Phone-t nem ismerem, de biztos abba is könnyen bele lehet jönni. Az ilyen telefonok a felhasználó utasításait követik csak, az iPhone-okkal ellentétben nem akarnak állandóan okoskodni!

2015. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is P7 em van :D
2015. aug. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!