Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinetek 2015-ben megéri az...

Szerinetek 2015-ben megéri az Iphone 4s?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha szereted a 3.5 colos kijelzőt, akkor tökéletes.

Én ezt imádom, nekem egy 3GS van már 6 éve. :)

Ha ezt a kijelzőt szereted, megéri.

Viszont ha hardverben fejlettebb kell, akkor a 4S már kicsit elavult.

2015. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is iPhone 4s-em van,de nemsokara le fogom cserelni egy 5-re ( a 6os formaja mar nem tetszik nekem, tul nagy)

szerintem megeri venni, ha szereted a format, a letisztultsagat, es nem vagysz nagy extrakra.

2015. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

én is azt mondanám, hogy kis igényekre végülis egy megbízhatónak mondható telefon.

azt azért hozzá kell tennem, hogy a 4S-ek akksija alapvetően kicsire sikeredett, szóval ez egy elég kellemetlen pont, illetve a 8 gigás változatot abban az esetben is messze el kell kerülni, ha valaki csak minimális dolgokra szeretné használni, mert még arra is kevés.


én azért nem vennék már, ha lenne egy kis plusz pénz, szerintem is minimum egy 5-öt vagy 5C-t vegyél(ebből is szigorúan minimum 16 gigásat). ezekkel egy alapfelhasználó simán el lenne másfél-2 évig. aki olyan átlagfelhasználó, az is egy max 1 évig. én legalábbis így látom.

2015. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Az 5C-t kerüld, gyengébb a hardvere, mint a simának.

Annyi az extrája, hogy színes.

2015. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
nekem is 4s van, teljesen jó, nem lassú
2015. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Azért kérdeztem mert telefonvásárlás előtt állok és vagy egy I4s-t veszek vagy egy I5c-t. De az 5c-re sokan panaszkodnak.

Ment a zöld kéz.

2015. máj. 30. 09:11
 7/9 anonim válasza:
5c-m van, azok panaszkodnak rá akiknek nincs és nem tetszik hogy színes. Szerintem ha látnád élőben az 5c-t fehérben, minden eszedbe jutna róla de az nem hogy ronda lenne. Az aksijával semmi probléma nincsen tökéletesen működik nekem már mióta
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 5c van,én elvagyok vele.Bàr a tárhely kissé szűkös néha... ;)
2015. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az 5c-seknek is Én is a tárhely miatt gondolkozom ezen a telón de tetszik meg semmi baj nincs vele.

A 4s-t igazából azért venném meg, mert tetszik a kijelzője kézre áll stb. a hardveréről tudok es hogy nem lesz frissítés, ezek nem érdekelnek. Leginkább legyen megbízható, gyors, szép képeket csináljon, lehessen rajta netezni és nem utolsó sorban telefonálni...

2015. máj. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!