Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell Samsung Galaxy...

Hogy kell Samsung Galaxy Minin a Swypeot kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Elég régi telefonom van lassan már 5 éves lehet hogy nincs rá megoldás, de én nem találtam semmit, hogy hogy kéne kikapcsolni, mert mivel mondtam elég régi és nem találok semmit rajta. Nem tudom mennyit segítene az Android verziója 2.2.1 (frissíteni se tudom mert béna vagyok) Aki tudja az kérem szépen írja le, mert elég zavaró, hogy nem tudom visszaállítani és még ékezetet se tudok írni mert csak Angolon lehet (mármint a nyelv) (lehet máshogy is csak azokat a nyelveket nem értem)

2015. aug. 20. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyelv kiválasztása a beállítások/nyelv és billentyűzet/nyelv kiválasztása pontban lehetséges.

A Swype letiltása a beállítások, /nyelv és billentyűzet/ beviteli mód kiválasztása/ swype, vagy Samsung, de nagyon kis helyet foglal a "könnyű magyar billentyűzet" nevű program(300kb), a Play áruházból, szeretni fogod!

javaslom letölteni, a Play áruházból. A nyelv kiválasztása szintén itt,

2015. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, majd ha lesz rá alkalmam megkeresem. Viszont a beviteli mód kiválasztását sehol nem találom nekem ennyi van ott: [link]

Nem értek nagyon ehhez, inkább majd letöltöm a könnyű magyar billentyűzetet remélem működni fog :D

2015. aug. 23. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!