Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek pénze Apple telefonra?

Figyelt kérdés

Semmi ítélkezés, még csak irigy sem vagyok, csak tényleg nem értem, hogy magyarországi bérezések mellett hogyan rohangál minden 4-5. ember iphone-al az utcán.


Már párszor elhatároztam a sok gyatra kis androidos telefonom után, hogy beruházok egy nagyágyú Apple-re, de mindig elborzaszt, hogy még relatíve jó díjcsomagban is min. 1-1,5 havi fizetésembe kerülne ..


2015. aug. 20. 15:51
1 2
 11/12 b95 ***** válasza:

Úgy, hogy aki aránylag jól keres (150k+), az ha akarja, meg tudja magának oldani:

2 év hűséggel kb. 130k körül van. Ha mondjuk havi 20k-t félretesz az illető, akkor 7 hónap alatt meg is van, majd a hozzátartozó tarifacsomag is olyan durván 20k lesz havonta.

2015. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De nem a minimálbéreseknek van... :D vagy max Ahogy írták elöttem 4.4s 30-40 ért...
2015. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!