Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonosok! Mindig...

Okostelefonosok! Mindig frissítitek a használt alkalmazásaitokat a legfrissebbre, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
túl kevés a hely...
2015. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem iOS automatikusan frissít. 1-1 frissítés után mindig jobban megy az adott app.
2015. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Általában frissítek, a patchelt appokról mindig tartok egy backupot, arra az esetre, ha a frissítés kijavítaná a biztonsági rést amit a patch kihasznál.(Titanium Backupot pl rendszeresen frissítik ilyen okból)
2015. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
wp-n mindig frissitek, itt altalaban csak javulnak a dolgok a frissitesekkel
2015. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mert nincs annyi hely a telefonomon. :(

Még amik maguktól frissültek amikor magát a rendszert frissítettem azoknak a frissítéseit is eltávolítottam, egyedül egy játék van amit frissítek de azt is csak akkor amikor végigértem és kell a frissítés az új pályákhoz.

2015. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jófej:D ***** válasza:
Mindig frissítem azokat amiket használok. A gyárilag telepítettelet nem, hogy ne foglalják feleslegesen a helyet.
2015. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindet frissítem. Ami nem kell, az le van tiltva vagy már korábban töröltem. Frissítés előtt általában lementem az alkalmazás előző verzióját, ha gond lenne, vissza tudjam állítani.
2015. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!