Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hgyan éljek...

Mit csináljak hgyan éljek mobiltelefon nélkül?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy most tönkrement a mobiltelefonom és anyám azt mondta nem vesz újat karácsonyig de hogy beszéljek meg így talikat meg kommunikáljak így másokkal, ráadásul van egy fiú akivel lehet összejövünk de ritkán ér rá és így nem tudok vele talikat megbeszélni szóval most mit csináljak? :( Valaki tudna segíteni valami ötletel azt nagyon megköszönném! 15/f /bi (azért jönnék össze sráccal :D)

2015. aug. 21. 20:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Úgy tűnik most, hogy meg tudom oldani a dolgot, és minden rendbe jön :)

Amúgy üzenem hogy nem csak a telefon meg a "buzulás érdekel és nem arra voltam kíváncsi hogy egyesek gyalázzanak, csak segítséget vártam...

2015. aug. 23. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!