Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LgG4, Galaxy S6 vagy Galaxy...

Dnorbesz kérdése:

LgG4, Galaxy S6 vagy Galaxy Note4? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telót, de nem tudom melyiket válasszam. Legjobban az Lg tetszik, bár a procija jobb az S6-nak. A note4-et kicsit nagynak, az Lg-t pedig vastagnak találom. Az S6-nak talán az aksija, ami hátrány a másik kettőhöz képest. Légyszi írjatok véleményeket róluk, hétfőn rendelem valamelyiket, tehát addig kéne meggyőzni. Előre is köszönöm.

2015. aug. 21. 23:35
 1/2 anonim válasza:
én az s6-ot ajánlom, nekem is olyan van, nagyon jó kis telefon. a kamerája kítűnő, gyönyörű képeket csinál. igaz hogy az aksija nem a legjobb, de van rajta gyors töltés, így nagyon hamar feltöltődik. én teljesen elégedett vagyok vele
2015. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Melyiket rendelted végül?
2015. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!