Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan miután megveszik az...

Sokan miután megveszik az alsókategóriás android telókat, miért szidják az android rendszert hogy sz*r/akad/fagy?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy hülye?!
2015. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert nem használtak még WP-t :)
2015. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert attol hogy olcso nem kéne szarnak lennie
2015. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem csak azok szidják :D
2015. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Nexus 5 van,és én is azt mondom hogy szår az android :D iOS a csúcs 😍😁
2015. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Androiddal az a baj, hogy gyakran még a komolyabb telókon is szar, az alsó kategóriában meg egyenesen használhatatlan (hacsak nem szeretsz idegbajt kapni a telódtól 3 percenként).


Hiába van benne 4 mag, akkor is megröccen, hiába 3 GB RAM, azt is teleszarja... Míg egy WP vagy iOS 1GB RAM-mal meg 2 maggal is hasít.

2015. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 az elozonek :D
2015. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézd, nem mindenki akar egy havi fizetést elb*szni egy telefonra, amiken működik is rendesen az Android,s szerintem kicsit nonszensz is, hogy annyit kell költeni arra, hogy egy telefon legalább az alapfunkcióinál ne haldokoljon. Ezért vettem én WP-on telefont, az gördülékenyen működik alsóbb kategóriákban is.
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!