Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
igazábol azzal van a bajom, hogy nekem eddig csak samsung telefonom volt, és nincs összehasonlítási alapom egy iphone telefonnal. sokan leszolják az androidot de nemtudom hogy az iphone tényleg annyival jobbe hogy számítana az hogy akkor androidvan rajta vagy nem. galaxy s6-on gondolkoztam, nekem az S telefonok mindigis bejöttek bár nagyon nemértek hozzá, de használom és érzem a különbséget az s2 meg s4 köztis. ha az áraktól most eltekintünk szerintetek melyik a jó telefon, ami 1-2 év után nem lassul be?

2015. aug. 22. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt akarod hogy ne lassuljon be, meg frissítéseket is kapjon rendesen, akkor iOS, WP, vagy ha droid akkor Nexus, Motorola...
2015. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem iphoneom volt, az is be tud lassulni/fagyni/akadni csak ezt nem merik sokan bevallani ha már kifizettek érte 200+ ezer forintot.
2015. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

#2 És ezt most minden kérdéshez beírod ahol szerepel az iPhone szó?

Nekem is az van, (5S), ami nem is a legújabb, mégsem volt soha ilyen gondom vele. Ismerőseim bő felének szintén az van, senki nem panaszkodik rá, és iPhone-t csak újabb iPhone-ra cserélnek.


A tiéd valami egyedi eset lehet...

2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, megvettem, szar volt, 1 év után letört kapcsolója, soha többé ájfos.
2015. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Ne vegyél.

Az is biztos csak úgy magától tört le...

Szerintem ott kőkemény user error volt, nem véletlen hogy csak nálad jöttek elő ezek a "hibák".

Most meg duzzogsz megsértődve.

End of story.

2015. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
az én iphone-om is úgy kaki ahogy van, alig várom hogy megszabaduljak tőle végre, én még egyszer nem vennék ilyet az tuti. Lehet sokaknak beválik, nekem nem.
2015. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Magától tört le, bár tudom hogy ez egy elfogult ájfos fannak hihetetlen tény.
2015. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Benézted mert pont nem vagyok iPhone fan, azt veszem ami éppen megtetszik. Előtte WP-m volt, az is bejött, droidom is volt, azt alig vártam hogy eladhassam.


Kicsit nehéz elhinni, hogy egy olyan telónál ahol az anyagminőség és az összeszerelés élvonalbeli, csak úgy maguktól letörnek dolgok.

2015. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

" azt veszem ami éppen megtetszik."


"és iPhone-t csak újabb iPhone-ra cserélnek."


wtf?


Amúgy megnyomtam és letört. Csak úgy. De ezt hiába magyarázom egy "ájfon helyett ájfon" elvakultnak.

2015. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Értelmezni tudsz egy mondatot?

Az ismerősi körömről írtam hogy akinek iPhone van, az helyette is azt vesz, nem magamról...


De már megint elkövettem azt a hibát, hogy leálltam vitatkozni olyanokkal akikkel nincs értelme, felületet adva a lepontozó agyhalottaknak, szóval részemről off.

2015. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!