Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Yepp1999 kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék(és kéne is) egy új telefont ,de igazából ötletem sincs milyen legyen olyan max 80 ezer-ig terjedő mindenképp androidos lenne jó.

2015. aug. 17. 10:34
 1/6 anonim válasza:
Méirt csak androidos lehet??
2015. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom valamiért az iphon-t nem akarok a windows meg alapból kizárva
2015. aug. 17. 10:38
 3/6 A kérdező kommentje:
*iphone
2015. aug. 17. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Előfizetéssel, vagy anélkül?

Nem én fogok a kérdésedre válaszolni, de amíg csak ilyen általánosságban fogalmazol, addig nem is fogsz normális választ kapni.

saját példám: XPeria E1-esem van. Sms-t nem nagyon küldök. Mobilnet van és néha marha jó, hogy van, de minimálisan használom.

Előfizu hosszabítással vettem néhány ezer forintért és arra pont elég amire kell.

ha éjjel-nappal a neten lógnék, meg játszanék, meg mittomén, akkor biztos hogy nem lenne elég.

2015. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lg g2 mini
2015. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2 legjobb választás: 16 gigás OnePlus One közvetlenül a gyártótól, bár a memóriája nem bővíthető, nem tudom, hogy az ebből felhasználható kb. 12 GB mire elég neked, vagy pedig Sony Xperia Z1 az ÚjMobilok-tól. Bár ezek is éppen határon vannak: OnePlus pont 80, Sony 80 190 Ft! Vagy ha inkább mindenképp alatta, akkor Huawei Ascend P7, P8 Lite, Sony Xperia M4 Aqua, vagy Samsung Galaxy S4 - ezek a legjobbak ennyiért!
2015. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!