Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon videókészítésre?

Mobiltelefon videókészítésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Jelenleg van egy symbianos Samsung telefonom. Elromlott és le szeretném ezt cserélni egy olyan készülékre amivel lehet videókat készíteni szép minőségben. Ritkábban kevés fénynél is használnám,tehát fontos lenne,hogy ne legyen zajos. A keretem 85-90ezer forint. Tudom nem sok,de Ennyire futotta a nyári diákmeló :) . Milyet ajánlotok? Olyan kéne ami : -Strapabíró ( sokat nyomogatom az ilyen telefonokat)

-Szép minőségi videókat készít ami nem pixeles é FullHD legyen ha lehet. Márka mind eggy. Lehet android Win phone vagy IOS us :) . Köszi a válaszokat és ha lehet akkor amit telefont ajánlotok kuldenétek egy linket honnan lehet megnézni az árakat meg stb :) .



2015. aug. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lumia 930, 4K videot is rogzit :D
2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kesobbiekben pedig lehetseges majd a 720p@120fps
2015. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xperia Z1 Compact. Normális méret, szép kijelző, jó kamera, nagyon jó üzem idő, gyors rendszer és elég strapabíró.
2015. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi az a 4K ? Ne haragudj de ehez nem vagyok a legokosabb.. :/
2015. aug. 22. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
a video felbontasa :D
2015. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!