Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vagy sony...

Samsung galaxy s5 vagy sony z3 érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a z3 nak vannak túlmelegedési problémái ebből mi igaz?


Ha lehet majd indokolják a választ.



2015. aug. 23. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy melyik a jobb, viszont ...a Z3-nak bizony vannak melegedési problémái!
2015. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig z3 at akartam de ha melegszik akkor az nem valami jó :(
2015. aug. 23. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Z2-őm is melegszik rendesen, de nem jobban mint az S5. En S5 és Z2 között vaciláltam 1 éve,végül sony lett mert ennek van megjelenése, szerintem szebb még így 1 év után is. Kollégámnak van Z3-a, az nekem annyira nem tetszik (de szebb mint az S5) nem panaszkodik ra. Túlmelegedés (olyan hogy kikapcsol a telefon meg ilyenek) meg sosem volt, és a Z3 tulajnak sem. Egy One M8-hoz viszont tudom hasonlítani a melegedést: ahhoz képest a sony hideg, mert az M8 az nagyon meleg tud lenni (asszonynak az van a nőies kinézet miatt). Nem melegszenek túl. És az S5 is ugyanannyira melegszik, mint a Z3. Ha ez dönt a telefon választás között, akkor nem tudsz dönteni. En S5-öt nem vennék, hanem inkább S6-ot vagy note 5-et
2015. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is Z3 van, és nem melegszik. Egyedül akkor lesz érezhetően melegebb ha játszok rajta vagy videót készítek.
2015. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is sonym van, nem z hanem m2, majdnem egy éve van meg és még sohasem fagyott be, egy kicsit fel szokott melegedni a hátulja, de nem kapcsol ki vagy ilyesmi, én negyon szeret.
2015. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 laci-papa ***** válasza:

Azért a snapi801 nek van hőtermelése így mind a kettő készülék melegszik bár szerintem a sony annyira nem.

én a z3-at mondanám

De ha nem akarsz 1-2 év múlva lefagyásokkal találkozni akkor a lumia930 a megfelelő választás

2015. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Z3 sokkal jobb mit az S5 és nem fog fagyni 1-2 év múlva.
2015. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát köszön a válaszokat utána olvastam a melegedésnek:(


Sajnos mindenhol írták , hogy játék mellet melegszik és ha nem is a legfontosabb a játék azért el bírom ütni az időt vele.

És nem tudom, hogy GPS mellet menyire melegszik mert írták, hogy még a nap rásüt még jobban fel megy a hő. :(


Nem lehet arról tudni valamit, hogy nem fognak e kiadni valami hő kezelő update ami orvosolná ezt?

Szeretném azt a sonyt tetszik is meg szerintem tovább lesz támogattva már csak a 3GB ram miatt is.

2015. aug. 23. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rásüt a nap akkor az összes telefonnak felforr az agya. GPS használata közben nekem inkább csak langyosodik, ahogyan játékoknál is és 7-8perc 4K videónál is.
2015. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak van z3 ő még nem panaszkodott rá.
2015. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!