Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » System recovery-böl nem tudom...

System recovery-böl nem tudom telepiteni a cyanogenmod-ot a telefonomra? Kell hozzá a CWM Manager?

Figyelt kérdés

Ráraknám az SD kártyára a cyanogenmod instalját zip formátumban és telepiteném, miután wip data/factory reset és az wipe cache partition parancsokkal törlöm a telefon adatait.

Ha kell gépröl is birom telepiteni miután már a cyanogenmod fut a telefonomon. Szóljatok ha valamit rosszul irtam.



2015. aug. 23. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen módosított recovery kell pl. a cwm recovery tökéletes.
2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a telefonomra a marketböl a CWM managert, de ahogy ujrainditom a telefont nekem ugyanaz a system recovery jön be mint előtte...

Tehát az adatokat már a CWM managerböl kell törölnöm? Ha kitörlöm az adatokat a system recoveryböl akkor nem fog egyáltalán bekapcsolni, hogy birjam telepeiteni a cyanogenmod-ot?

2015. aug. 23. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Öhh. A Cwm manager nem rakja fel egyből a cwmet, belépsz az appba és onnan kell telepíteni. Root kell hozzá am, gondolom.

Vagy usb-n ráflasheled a recovery-t, az a legjobb lehetőség.

2015. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Belementem, de nem találom az én telefonom tipusát (samsung galaxy trend plus).. nem értem. van egy LG meg egy másik telefon...

Néztem tutorial videot is, de mivel nem birom kiválasztani a telefonomat nem jó. Ha kiválasztok másik telefont akkor meg telepit valamit de ha kikapcsolom a telot és probálok belépni ugyanugy a system recovery fogad.

2015. aug. 23. 23:12
 5/5 Boda Gergő ***** válasza:

Csináld számítógéppel. Hülye lesz a telefon segíteni a saját rendszerének a kinyírásában.


Futó Windowst sem tudsz törölni nem? Ahhoz ki kell lépned belőle. Ugyanez a szitu itt is. :)

2015. nov. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!