Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomra nincs Overclock....

Telefonomra nincs Overclock. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy androidos telefonom, Huawei Ascend Y300. 3 hónappal ezelőtt ezt a telefont kirootoltam, és felhúztam a procit, a ramot stb.. De mikor újraindítottam a telefont, már többé nem kapcsolt be, ki kellett cseréltetni a telefon belsejét, meg szinte majdnem új telefont kaptam, mikor a garanciáról visszahozták.. Gyakorlatilag kisült a telefonom. Tesóm mondja, h a kirootolom, és rakok rá overclockot, akkor nem fogja ezt csinálni. Egyetlen baj az, hogy nincs a telefonomra overclock.. Tudna nekem keresni valaki? Nem találom sehol.. Illetve valamilyen progit, hogy ne süljön szét a telefonom? Hogy akadályozhatom meg telefonom elromlását?

2014. jan. 4. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ha nem mókolod a telefonod processzorát, nem bszódik szét.
2014. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugorj rá páros lábbal, aztán dobd ki a 10.-ről. Minek ez a közbenső tortúra az ovörlokkolással?
2014. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én telefonom, vállalom a felelősséget. Még 1x ha valaki ilyet ír, lepontozom.. normális válaszokat tessék adni.
2014. jan. 4. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni...
2014. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a telefon nem szar, ez csak a Ti baromságotok, böfögtök mindent összevissza.
2014. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

NMyísd le a kis nyilat .

2014. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kirootolom, és rakok rá overclockot"

ILYEN NINCS.

Tanuljátok már meg használni a fogalmakat...

Rootolom, és rakok rá főzött ROMOT.

Utánna lehet csak húzni a procit, olyan nincs hogy "rá rakom az overclockot".

2014. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ! Főleg annak aki linkelt (nem fogok most visszamenni a kérdezőlapomra:D). Mindenkit felpontoztam!
2014. jan. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!