Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3, vízállósága (!? )

Think199 kérdése:

Sony xperia z3, vízállósága (!? )

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy valaki tapasztalt e hozzám hasonlóan olyat ennél a készüléknél, hogy csapvíz alá téve, és utánna tompul a hangszórók hangja, illetve a mikrofon, léhetetlen a beszélgetés. (10-15 percig) Egy z2 m volt előtte és annak 5 perc volt a medencében az élettartama, azóta szép dísz a polcon mert senki nem foglalkozik vele,kivéve ha kifizetem a javítást... Szóval mennyire bátran használhatom a z3 at vízben megfelelően lezárt védőfülek mellett, egyáltalán érdemes e vízalatt lemostni a ketyerét!?
2015. aug. 24. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A hangszoró simán lehet gyengébb hisz oda betud folyni a víz.(majd kiszárad) A mikrofont nem tudom de szerintem ott is ez a helyzet. Nekem z1-em van én is kipróbáltam és neki nem jött be, beázott. Könnyen lehet, hogy azért mert használtan vettem és az előző tulaj lehet leejtette és eldeformálódhatott valahol. Elméletileg használhatnád vizben, de én lehet hogy nem tenném,főleg ha az előző telefonod is így járt. Olvasgatok interneten fórumokat és túl sok ember mondja, hogy beázott, elromlott stb. Aztán meg van ismerősöm aki a szökkőkutat csapkodja vele megba termál vízbe dobálja és semmi baja nincsen a telefonjának.Én nem biztos, hogy erőltetném, túl drága játék ha úgy alakul véletlen. Aztán meg a te döntésed. :)
2015. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvasgattam én is nagyon megoszlik a történet. Egy hozzászólásban láttam itt egy tesztet. A készüléknek a belső nyomását teszteli levegővel, a szerint nem megy ki belőle a levegő (nő a belső myomás) szóval nem tudom. Nem szeretnék " befürdeni " ezzel is :) köszönöm a válaszod :D
2015. aug. 25. 16:08
 3/3 anonim válasza:
Én simán beleteszem vízbe. Hangszóró kiszárad, utána ugyanolyan jól szól :)
2015. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!