Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z-nek mennyire...

Sony Xperia Z-nek mennyire megbízható a vízállósága?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalatokat írjatok.

2014. jún. 1. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Halihóóó ! :)) Tapasztalat: A "jókislány" megkapta karácsonyra a Z-t.. Kérlek szépen, megkérdeztem még a boltban,hogy mennyire vízálló?? Azt mondták nyugodtan betehetem a csap alá,mert semmi baja sem lesz!!! Beérek az iskolába. Barátnőm meglátja a telóm:

- úúúú *-* És vízálló??

- Hát még nem tudom.. :oo

- Akkor gyere, kipróbáljuk ;)

Irány a mosdó :DD Betettem a csap alá és tényleg nem lett semmi baja. Szépen lepereg róla a víz :) Csak ne erős vízsugár alá tedd és minden kis csatlakozó nyílást jól zárj be rajta :) De az én drágám már a kádat is megjárta és bírja :D Szóval csak nyugodtan ;))

2014. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szép válasz volt :) köszönöm.
2014. jún. 3. 20:20
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy Xperia Go-volt, ami kb. egy idős modell a Z-vel. És azt kell mondja,van még mit fejlődni ezen a téren. Mostam meg, mert munka közben koszos lett. Ezt még bírta, de egy medencében (kb. 30-40 cm-re a felszíntől) már beázott és elromlott. Elvileg azt írták, hogy vizesen is működik az érintő kijelző. Hát, azért ezzel is voltak némi problémák. Illetve számomra a legidegesítőbb az volt, hogy a víz belemet a hangszórókba és amíg ki nem száradt nagyon halak volt (csengőhang is és amit beszélgetés közben hallasz az is). Én azért vettem, mert konyhán dolgozom és gondoltam ha zsíros lesz vagy koszos könnyebb takarítani, illetve strapabíróbb is, nem kell annyira félteni. Illetve ez a ledugózós megoldás a csatlakozóknál is elég idegesítő egy idő után.
2014. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!