Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 ról vélemény? Tényleg...

LG G3 ról vélemény? Tényleg minden nap tölteni kell ha mondjuk hasznalod egy orat?

Figyelt kérdés
szerdán megyek telefont venni szoval fontos lenne!

#Nap #töltés #hazsnálod
2015. aug. 24. 18:16
 1/6 anonim válasza:
Sztem nagyon jo..nekem is ilyen van :) én éjszakánként töltöm és majdnem egésznap működik :)
2015. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell, 3000 mah-s akksi van benne. Összehasonlításképpen, nekem a Samsung S6-ban 2550 mah-s akksi van, naponta legalább 1 órát játszom (persze nem teljes fényerőn), emellett telefonálok és közösségi életet is élek, így marad nap végére 30+%.

Igaz, hogy az LG-nek nem Amoled a kijelzője, szóval kicsit többet fogyaszt, a processzorok fogyasztásáról nincs infóm, de szinte biztos vagyok benne, hogy átlagos felsőkategóriás telefonhoz méltó használattal maradni fog nap végére 20-30% neked is. Ennél csak több lehet.

2015. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 órát használod akkor igen de 1 nél nem
2015. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert 3000 -es aksija van de a Quad Hd kijelző is meríti.Meg a kijelző miatt néha szokott akadni is de nem mindenkinek.
2015. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondanátok egy csucskategóriás telefont?
2015. aug. 25. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

LG G3......:)

vagy G4

2015. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!