Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy drágáb telefont...

Találtam egy drágáb telefont kb 4hete elvétve hasznâlom nincs tiltva de se kártya se semi nem volt bene igy is bemérhetig ha edig nem tiltoták le hisz használtam mâr?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Milyen márka típus?
2015. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
IMEI szám alapján simán betudják mérni mert ugye van benne GPS. Ha eddig nem mérték be valószínű nem is fogják már. Én is volt hogy 4 éve találtam egy érintős telefont ami még nem számított okos telefonnak volt benne SIM kártya meg minden, ismerőssel próbáltam kiüttetni de mondta hogy folyamatosan akarták bemérni mert a kijelzőn látta az ikont csak akkumulátor kivétellel lehet ezt meg akadályozni, viszont az IMEI számot kellett volna átütni rajta hogy ez a bemérés ne történjen meg de ahhoz már komolyabb szakemberhez kellett volna vinni, én akkor igaz hogy csak 1 napja volt nálam a telefon de úgy döntöttem hogy a telefonkönyvbe lévő számok közül amelyikről feltételezem hogy a telefon tulajdonosának hozzátartozója, felhívtam a saját számomról mert pénz persze kevés volt rajta és nem akartam lebeszélni így felhívtam rá 20 perccel később jöttek is érte a megélt találka helyre. Én vissza adtam örültek neki cserébe meghívtak egy pizzára.
2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nokia lumia
2015. aug. 25. 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze.. kollégám is így járt, 3hónap közmunka lett a vége
2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Se sim se képek semi nem volt bene csak egy zacskoba volt . Teloszàm egy sr
2015. aug. 25. 11:57
 6/14 bp1985 ***** válasza:
Teljesen mindegy, lopásnak minősül, amit csinálsz. Évekbe mérik...
2015. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dobjam el szerinted ?? Mert ugye te eldobnàd
2015. aug. 25. 12:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi lopàs ha talàlsz valamit ?? És hasznàlod. Te biztos mindent visza adsz mutkor egy penztàrcàt talaltam visza adtam mivel tudtam ki é de ezen semi nem volt se szàm se kàrtya
2015. aug. 25. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze vegulis.. kinthagyom a biciklimet az utcan ugy hogy nincs lelakatolva elviszi valami rohadt cigany es onnantol kezdve az ove mert talalta? Vagy ugyanigy a kocsimat? Nem teremnek random dolgok minden arokparton.. talaltam..persze... az valoszinu hogy valakie, mindegy hogy kie, de NEM A TIED
2015. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
add le a rendorsegen, mielott seggbekukiznak :D
2015. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!